ACS723LLCTR-45AB-T
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Contact Now
ACS723LLCTR-45AB-T
ACS723LLCTR-45AB-T
Current Sensor 45A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)